O Firmie | Galeria | Dojazd | Kontakt

Twój koszyk jest pusty

logowanie | rejestracja

Wyszukiwarka


zaawansowane >>>

Producenci

Menu

● OGRODZENIA FRONTOWE "KONSPORT" gwarancja 5 Lat
● TRWAŁE PANELE "Betafence" GWARANCJA 10 lat
● TANIE FURTKI Betafence
● SIATKI KARBOWANE
● SIATKI DROBNOOCZKOWE
● SIATKI OGRODZENIOWE
● SIATKI LEŚNE
● PANELE OGRODZENIOWE
● SŁUPKI DO SIATKI
● SŁUPKI DO PANELI
● AKCESORIA MONTAŻOWE
● PODMURÓWKA
● BRAMY UCHYLNE I FURTKI
● BRAMY SAMONOŚNE
● OGRODZENIA PRZESTAWNE
● WYPRZEDAŻ

Pobierz cennik

liczba odsłon: 11637216

strona główna:

Panel Nyloflor 3D ZnAl 2030x2500x4,6 mm

Panel Nyloflor 3D ZnAl 2030x2500x4,6 mm

producent: BETAFENCE


brutto: 221.00 zł

netto: 179.67 zł


jednostka miary:
sztuk:

Powiadom znajomego

Powłoka ZnAl - skuteczne zabezpieczenie ogrodzenia 

Ogrodzenie jest wizytówką domu. Jeśli więc chcemy, żeby było ono estetyczne wizualnie i na tyle wytrzymałe, by przez lata bez uszczerbku znosić kaprysy pogody, warto wybrać ogrodzenie zabezpieczone specjalną powłoką ochronną.

 

Odpowiednio zabezpieczone ogrodzenie jest nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim spełnia swoje funkcje. Zapewnia długotrwałe użytkowanie i skuteczną ochronę posesji, bez konieczności ponoszenia dodatkowych inwestycji na jego naprawę czy wymianę.

Standardowe cynkowanie

Najpopularniejszą metodą konserwacji paneli i siatek wykonanych ze stali jest cynkowanie, polegające na pokryciu wymienionych elementów warstwą cynku. Pierwiastek ten chroni powierzchnię przed utlenianiem, a w efekcie również korozją, która to uważana jest za główną przyczynę niewłaściwego funkcjonowania, awarii oraz przedwczesnego zawodzenia systemów i konstrukcji metalowych. Jednakże standardowa warstwa cynkowa zużywa się dość szybko i wymaga niezbędnej naprawy. Dlatego żeby zastopować szybkość kurczenia się powłoki i maksymalnie wydłużyć jej żywotność, ulepszyliśmy metodę cynkowania i w naszych ogrodzeniach stosujemy specjalną powłokę ZnAl, zwaną Zincalu.

 

Ochronne właściwości powłoki ZnAl

Zincalu to warstwa ochronna na bazie stopu aluminium i cynku (w proporcjach: cynk Zn – 95%, aluminium Al – 5%). Ta technologicznie zaawansowana powłoka charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, plastycznością i odpornością na działanie zasad, soli i kwasów oraz czynniki atmosferyczne, wywołujące korozję metali. Dzięki temu ogrodzenie pokryte warstwą Zincalu cechuje się kilkukrotnie dłuższą żywotnością w porównaniu ze standardowym cynkowaniem. Panele zabezpieczone powłoką stopu cynku i aluminium są odporne na korozję nawet przez kilkadziesiąt lat.

Stop ten zapewnia też lepszą ochronę w sytuacji uszkodzeń mechanicznych powierzchni ogrodzenia, często wywoływanych niezamierzoną ingerencją w strukturę.

W odróżnieniu od zwyczajnego cynkowania, powierzchnia pokryta stopem cynku i aluminium pozostaje względnie gładka, nawet w przypadku działania korozyjnego przez długi czas. Wspomniany fakt, a także matowy wygląd powłoki w sposób widoczny świadczą więc o wzmocnionej i ulepszonej ochronie antykorozyjnej. Przejawia się ona szczególnie w miejscach spoin. Udowodniono, że siatka i panele z warstwą cynkowo-aluminiową posiadają o wiele lepszą ochronę przed rdzewieniem w miejscach spoin, aniżeli ogrodzenia z powłoką tylko cynkową (naniesioną na druty przed zgrzewaniem).

Struktura cynku i aluminium jest wyjątkowo elastyczna i jednolita, a przez to bardziej wytrzymała na zginanie niż sam cynk. Elementy stalowe pokryte ZnAl są więc bardziej elastyczne niż te jedynie ocynkowane. Ponadto powierzchniowa warstwa ochronna Zincalu pozwala na znakomitą przyczepność do podstawowego materiału, w związku z czym sprawdzi się w nawet bardzo skomplikowanych wzorniczo konstrukcjach ogrodzeń, wymagających zginania poszczególnych elementów.

Powłoka cynkowo-aluminiowa charakteryzuje się również innymi zaletami. Wart podkreślenia jest bardzo korzystny stosunek jakości produktu do jego ceny. Samą jakość i żywotność porównać można do wysokiego poziomu uzyskanego w wyniku ocynkowania ogniowego.

Gwarancja jakości

W Betafence jesteśmy pewni skuteczności stosowanych przez nas metod produkcji i powlekania paneli opartych na wieloletnim doświadczeniu, co podkreślamy długimi okresami gwarancji.

Warto więc zdecydować się na zakup dobrze zabezpieczonego ogrodzenia. Mimo że na starcie koszty zakupu mogą być nieco wyższe niż w przypadku nabycia zwyczajnego systemu, to zakup ten szybko się zwróci w postaci długotrwałej bezawaryjności i estetykGaleria produktu:

betafence-panele-ogrodzeniowe-nylofor-3d-2-26.jpgbetafence-panele-ogrodzeniowe-nylofor-3d-14.jpgbet1.jpgbet3.jpg

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinięPHP AMBIT-SIATKOGRÓD, ul. Gdyńska 13, 62-004 Czerwonak (k/Poznania), tel. (061) 812 09 18 e-mail:

Profesjonalne sklepy internetowe - Agencja Reklamowa SPOKO - przypinki.pl